Stačí sikovky, dvě minuty a za topení šetříte hned

 

 

Za pár minut a jednoduše s pomocí sikovek vyměňte Vaši starou hlavici radiátoru za Wi-Fi inteligentní designovou termostatickou hlavici radiátoru s LED displejem a vytápějte efektivně.  Součástí sady jsou i termostatické adaptéry, díky kterým hlavice sedí na téměř všechny typy radiátorů.

Je ovladatelná dotykovými tlačítky nebo odkudkoliv a kdykoliv z mobilu pomoci aplikace, stačí připojit přímo k Vaši domácí Wi-Fi síti a budete mít přehled o teplotě vašich radiátorů, i když zrovna nejste doma.

S Wi-Fi termostatickou hlavicí chytře a jednoduše ušetříte až 30 % energií. Sledujte teplotu a stav každého radiátoru a vytápějte místnosti dle doby užívání. Na každý jeden radiátor v domácnosti je potřeba umístit jednu chytrou termostatickou hlavici.

Součástí je nabíjecí baterie a na jedno nabití a s dlouhou životností baterie zvládne pohánět hlavici až 24 měsíců při topné sezóně 5 měsíců. Pak jednoduše přes USB-C kabel baterie nabijete a užíváte si teplotní komfort po další dva roky. Stav baterie můžete kdykoliv zkontrolovat a pokud zapomenete, zařízení Vás samo upozorní.

Díky chytré Wi-Fi termostatické hlavici radiátoru se vždy vrátíte do vyhřáté místnosti. Regulovat teplotu můžete v rozsahu 5°C až 30°C a podle týdenního plánu si naprogramujete svůj potřebný teplotní denní i noční rozvrh v místnosti.

Wi-Fi chytrá termostatická hlavice radiátoru

  • Součástí sady: termostatické adaptéry, díky kterým sedí na téměř všechny typy radiátorů.
  • Nastavení 7 denních plánů úrovní vytápění dle denních/nočních plánů a 5 přednastavených inteligentních profilů (např. profil dovolená).
  • Dlouhá výdrž baterie – dobíjecí baterie 6500 mAh s životností až 2 roky na jedno nabití.
  • Dokonalý designový doplněk, LED displej a dotyková tlačítka.
  • Regulace teploty v rozsahu od 5°C do 30°C.
  • Ovládání na dálku (odkudkoliv, kdykoliv) pomocí aplikace z mobilu nebo jiného zařízení.